Co je to Flipagram?

2 Srp

Pokud jste zaznamenali v posledních dnech silnou masáž ze strany Google Play, nebo Appstoru na „nějakýFlipagram a dosud nevíte, co to vlastně je, máte dnes štěstí, neboť v následujícím článku se Vám pokusíme tuto mobilní novinku představit. Pokud jste tedy tak trochu mobilní maniaci, stejně jako my, určitě čtete dále!

Úspěch Flipagramu

Flipagram vznikl poměrně nedávno, nicméně za svou krátkou dobu působení si ho stáhly už desítky milionů lidí. Za jeho raketovou popularitu může především 2 věci – tou první je fakt, že je dostupný na všechny mobilní zařízení. Mohou si ho tak nainstalovat uživatelé s Androidem, iOS i Windows Phone. Tou druhou věcí, jež je klíčem k popularitě, je cena. Flipagram je úplně zdarma, stejně jako používání jeho služeb. Žádné skryté poplatky, nic.

Účel Flipagramu

Nyní už se dostáváme k samotnému jádru článku – co to vlastně ten Flipagram je? Flipagram je ve své podstatě velmi jednoduchý editační software pro mobilní přístroje. Pomocí tohoto programu můžete velmi snadno vytvářet videa z již pořízených fotografií, přidávat hudbu, text a všechno to samozřejmě okořenit nějakým tím filtrem a speciálním efektem, bez kterého by snad žádná dnešní aplikace ani nemohla existovat (Instagram…).

Po vytvoření videa ho můžete samo sebou vysdílet na všechny možné i nemožné sociální sítě – přes obligátní Facebook a Twitter, až po Instagram, WhatsApp atd.

Konkrétní funkce

Abychom zde ale nemluvili jen tak naprázdno o speciálních efektech, některé funkce Vám představíme podrobněji. Mezi ty úplně základní patří ono přidávání hudby a videoklipů, přičemž videoklipy jsou momentálně v beta-testování a nefungují ještě úplně dokonale. Dále si můžete vybrat z více než 15 různých filtrů, desítek stylů písma, přidávat komentáře, „lajky“, a obecně sdílet svůj obsah s kamarády a poznávat nové lidi. Zároveň je zde udělaný jakýsi žebříček, kam se umisťují ty nejsdílenější počiny.

A co říkáte na Flipagram Vy?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...