Kam vzít holku na rande?

5 Pro

Dnes budeme probírat stále častější otázku, kterou si pokládá snad každý kluk či muž. Přesněji – kam vzít holku na rande? Někdy se to nezdá, ale bývají opravdu prekérní situace, kdy máte v hlavě jen temnou díru bez návrhů. Nic se neděje, od toho jsme tu my, abychom se Vám pokusili pomoci.

Když fantazie zklame…

Nemá cenu se trápit jen kvůli tomu, že Vás zrovna nenapadá, kam svou vysněnou vezmete na rande. Nevíte ještě pořádně, co má ráda, a kam by ráda zašla? Zkuste se jí zeptat a uvidíte, jestli je na tom stejně jako vy nebo naopak zvolí nakonec nějakou z variant. Nebojte se však experimentovat. Chybami se člověk přeci učí, tak co zkusit, jestli nemá ráda divadelní představení, krmení labutí či obyčejnou procházku. Třeba Vás nic nenapadá jen proto, že máte strach a jste nervózní. Zkuste se těmto, i když přirozeným, pocitům vyhnout.

Kam vzít holku na rande?

Kam vzít holku na rande?

Kam tedy na rande?

Jako asi nejpřijatelnější variantou je kupříkladu kino nebo romantická večeře. Jsou to osvědčené varianty, které snad nikdy nezklamaly. Je jedno, jestli se rande nevyvede podle vašich představ…

Nikdy si neplánujte, co budete říkat, jak se budete chovat a co všechno ještě musíte udělat, aby se náhodou nestal nějaký trapas. Jděte do toho s čistou hlavou! Nemusíte třeba vůbec nikam chodit, bez peněz, v klidu. Stačí se jen bavit o všem možném. Přirozeně, bez sresu, buďte takový jací jste, ale možná je lepší se někdy ovládat. Tím chceme říct, že je zbytečné se někdy opravdu zabývat tím, kam na rande.

Některé z typů

Jestliže už víte jistě, že oba jsme naladěni spíše extrémnější cestou, zkuste navrhnout výlet horkovzdušným balónem, let na rogalu či zvolit lanové centrum. Pokud máte rádi stejný styl hudby a v nejbližší době se naskýtá nějaký z koncetů oblíbených skupin, určitě to není špatný nápad. Zkuste ji pozvat i k Vám domů, ale né hned abyste do toho skočili po hlavě. Navrhněte třeba koukání na film nebo zkuste společně něco ukuchtit.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...