Jak flirtovat s mužem?

8 Lis

Připravili jsme si na dnešek pár rad. Určitě se aspoň většina z Vás stala terčem příjemných narážek či pozvánek na skleničku nebo večeři. Ano, budeme se bavit o flirtování. Dnes si ale vezmeme do parády jen muže. Poradíme, co opravdu při flirtu nedělat a naopak, čím byste mohla muže „ulovit“.

Flirtování s muži?

Kapitola sama o sobě. Na některé z chlapů je občas třeba použít signální vesty, aby si vůbec všilmi, že po nich toužíte. S někým je velmi snadné vycházet a občas se i stane, že od první chvíle pozná, že se o něco pěkného snažíte. Pochopit muže, je jako pochopit ženy. Nedotknutelné. V tom jsou obě pohlaví na stejné úrovni. Nejlépe poznáte, jestli si Vás všímá, když se pouze usmějete. Pokud úsměv opětuje, jste na dobré cestě. I to že si začne nervózně s něčím hrát naznačuje, že je poněkud stydlivý, ale opětuje tím svůj zájem též.

Flirtující muž s květinou

Flirtující muž s květinou

Jak správně na flirt?

Flirt je především jakási hra. Někdo je v tom opravdová jednička a někdo má naopak věčně smůlu a neví pořádně jak na to. Pokud budete sebevědomé, ale s mírou, už to, je velmi dobrý začátek. Flirtem primárně sdělujete, že se Vám protějšek líbí a přejete si vědět, jestli si to samé myslí i on. Na co opravdu nesmíte zapomenout, je oční kontakt. Dáváte tím najevo svůj zájem o něj a máte možnost se pro něj stát dokonce i atraktivnější. Dalším náznakem jsou letmé dotyky. Muži to mají o něco těžší. Čekají spíš až začne žena, aby oni naopak nedostali dříve nějaký výprask. Stačí jen tak pohladit ruku nebo pro opravdu troufalé, dát polibek na tvář. Co se nejvíce v dnešní době opomíjí, je právě správná etika, dobré mravy, ale hlavně přirozenost. Tyto věci totiž zapůsobí na muže nejvíce už jen proto, že se něco takového vidí zřídka kdy. Buďte jedinečnou.

Láska

Pozor! Jdete na to špatně

Jak už jsme zdůrazňovali, všichni muži opravdu stejní nejsou. Není dobré, když si někoho „nabrnknete“, ale víte, že máte rodinu nebo máte přítele. Když už by projevil konečně zájem a Vy mu nakonec řekla, že už zadaná jste, velmi se ho dotknete. Někdo má naopak rád, když si jen tak hrajete a nakonec z toho nic ani být nemusí. Nikoho neokouzlíte tím, že každou chvíli budete fňukat, jak jste zase přibrala, jak vypadáte příšerně a nikdo Vás nemá rád. Zkuste to z té seběvědomé stránky a uvidíte, že to půjte raz dva. Pokud jste někde v klubu, opijete se do němoty, všimnete si příjemně vypadajícího muže u baru, opravdu nepujde o moc aktraktivní flirt. To Vás upozorňujeme. Nejlepší je jednat s čistou hlavou. Posledním a nejdůležitějším bodem je, buďte sama sebou, buďte přirozená. Nehrajete si na něco co opravdu nejste.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Vlož sem své hodnocení)
Loading...